Jau daugiau kaip penkiolika metų mūsų firma specializuojasi tiekiant technikoje naudojamus filtrus. Pastaruoju metu mes bendradarbiaujame su žymiausiais filtrų gamintojais, tokiais kaip „MANN+HUMMEL Filterwerk GmbH“ (prekinis ženklas „MANN Filter“),“CUMMINS FILTRATION”(prekinis ženklas “FLEETGUARD”), „INTERNORMEN“, „EPPENSTEINER“ ir eile kitų. Šių visame pasaulyje žinomų gamintojų produkcija – tai skysčių ir oro filtrai automobiliams, statybinei ir žemės ūkio technikai, pramonės įrenginiams: kompresoriams, vakuuminiams siurbliams, erozinėms staklėms, hidraulinėms sistemoms ir t. t. Naudojant šių gamintojų tiekiamus filtrus visada galite būti ramūs dėl pastoviai tvarkingo automobilio ar kito mechanizmo vidaus degimo variklio tepimo ir kuro įpurškimo sistemų darbo bei garantuotos apsaugos nuo hidrocilindro ar kito jėgos perdavimo mazgo pernelyg ankstyvo išdilimo.

 

Jeigu reikiamo filtro ar filtravimo elemento negali patiekti aukščiau minėtieji mūsų partneriai, tokias problemas mes sprendžiame padedant didžiausiems Europoje filtrų komerciniams centrams – Prancūzijos firmai “JURA FILTRATION” (“HIFI FILTER”) ir Šveicarijos firmai “SF FILTER”.

 

Ieškantiems pigesnių produktų bei atsižvelgiant į Lietuvos rinkos poreikius filtrams NVS šalyse gaminamai technikai mes galime patiekti nuolat gerėjančios kokybės oro, kuro ir alyvos filtravimo elementus gaminamus Lietuvoje UAB “BALTIJOS FILTRAI”.

 

Taigi, jeigu susiduriate su sunkumais gaunant Jūsų turimai technikai reikalingus filtrus ar filtravimo elementus, kreipkitės į mus. Mes suteiksime pilną informaciją apie Jums reikiamus produktus, suderinsime tiekimo sąlygas. Jeigu negalite atvykti pas mus – mes atvyksim pas Jus iš anksto suderintu laiku.

 

 

FILTRU-CENTRAS.LT kviečia aplankyti